Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - CHP BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATILMALIDIR.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Arl 15, 2004 6:54 pm    ileti konusu: CHP BİR DAHA AÇILMAMAK ÜZERE KAPATILMALIDIR. Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ülkede eğer gerçekten Cumhuriyet idaresi varsa,ve cumhuriyet kanunları yürürlükteyse chp nin
derhal kapatılması;tüm mal varlığı ve gelirlerine el konularak bunların hazineye aktarılması gerekir.
Bu konuda milliyetçi bir hukukcu arıyorum.Ben hukukcu olmadığım için dava nasıl açılır bilmiyorum.
Eğer bu konuda bir dava açılırsa,ben müdahil olarak duruşmaya katılacağıma huzurunuzda söz veriyorum.
Chp neden kapatılmalıdr?
1-Mustafa Kemal'in kurduğu bu parti 1938 yılından itibaten,Atatürkçü düşünceden uzaklaşmış,onun
bütün ilke ve inkilaplarını sulandırmış,ülkede bir sınıf hakimiyeti oluşturmuş,ve bunu gayretle
sürdürmek istemiştir.
2-Mustafa Kemal'in izin vermediği mason teşkilatlarının yeniden açılışını sağlayarak,onlara serbestce çalışma
imkanı vermiş,kadrolarının tamamını bunların ileri gelenlerinden oluşturmuştur.
3-1960 da,memleketi ikiye bölecek hareketlere kalkışmış,üniversite öğretim görevlileri,üniversite gençliği
ve devletin bazı kurum ve kuruluşlarını kışkırtarak,ülkeyi neredeyse iç savaşın eşiğine getirmiştir.
4-1960 dan sonraki yıllarda,ortanın solu diye bir ideoloji oluşturarak,yine memleketi kamplara bölmüş,
Atatürkçü düşünceyi bırakarak marksizmi esin kaynağı olarak kabul eden fikirler ve sloganlar üretmiştir.
Toprak işleyenin,su kullananın gibi mülkiyet hakkını reddeden sloganları açıkca ilan etmiş ve savunmuştur.
5-Devletin Yargıtay,Anayasa mahkemesi gibi kuruluşlarına müdahale etmiş,bunların başkanlarına görevleri
olmadığı halde din konusunda görüş bildirme cesaretini vermiş,gazetelerde polemik üzerine polemik
yapılmış iş bazı insanların cenaze namazlarının kılınmamasına kadar varmıştır.Yargıya açıkca müdahale ederek anayasayı çiğnemiştir.
6-Belediyelerde iktidarın tadının aldıktan sonra,devletçilik prensibini bir kenara itmiş,liberal görüş taraftarı olmuştur.Tüm iktidarları boyunca,köylüye karşı hasmane tavırlar almış,köylüyü karşı tarafın oy deposu olarak algıladığı için,ona açıkca düşmanlık yapmış,bu şekilde sınıf ayrımı gözetmiştir.
7-Ülkenin içinde bulunduğu bu günlerde,manda ve himayeciliğe meyleden hükümete yeterli müdahaleyi
kasten yapmamış,Bu şekilde Mustafa Kemal'in 1 nolu prensibi olan manda ve himaye kabul edilemez ilkesinden de vazgeçtiğini göstermiştir.
8-İktidara gelme umudu olarak,abd yi görmüş,seçimlerden önce gidip abd de bazı temaslar yapmıştır.
Kendi yaptığını bildiğinden ve aynı yolun yolcusu olduğundan,bu gün abd ile anlaşan Mustafa Sarıgül'e
de yaptıklarından dolayı ses çıkaramamakta,vaziyeti kurtarma açısından göstermelik tedbirler almaktadır.
9-Memleketi idare edenler gaflet,dalalet,hatta hiyanet içindeyken,bunlar ses çıkarmamakta,ellerindeki tüm
kaynak ve imkanlara rağmen bunlara tavır koymayarak sessiz kalmaktadır.
Buna benzer daha bir sürü Atatürk ilkeleri ile bağdaşmayacak işler yapan bir partinin,Mustafa Kemalin
kurduğu partinin devamı olduğunu söylemesi mümkün değildir.O halde Anti Mustafa Kemalci olan bir
partinin devamına,hele hele onun sağladığı kaynaklara sahip olmasına aklen ve hukuken de imkan yoktur.
Ülkenin şimdiye kadar atlattığı tüm badirelerde,bir çok parti kapatılmışken,Mustafa Kemalle hiç ayrı
düşmemiş Mhp nin bile partisi kapatılmışken,bunların bu olaylarda hiç payı yokmuş da sütten çıkmış
ak kaşıkmış gibi dokunulmaması,bu memlekette kanunların ayrıcalıklı uygulandığı şüphesini akla
getirmektedir.Öyleyse chp kapatılmalı ve tüm mal varlığına el konulmalıdır.Aykırı icraatleri,milleti çıldırtarak
Mustafa Kemalcilik buysa ben yokum dedirterek Mustafa kemal ile milletin bir kısmını karşı karşıya getiren
ve ismetciliğini açıkca tescil ettiren bu parti artık bitmelidir.Bu davayı açan hukıkcu,tarihi bir görev yapmış
olacaktır.Yıllarca Cumhuriyet savcılarımızdan bunu bekledim.Ama yapan çıkmadı.Şu saydığım sebeplerden
bir tanesi bile bu partinin kapatılması için gerek ve yeter şart olmaya yeterken,bu partinin bu kara günlerimizdeki tavrı ortada iken bunun yapılmaması çok şaşırtıcıdır.Hadi Mustafa Kemalci olarak geçinenler.
Ülkeye kimin cumhuriyetci,kimin cumhuriyet düşmanı olduğunu göstermek için mükemmel bir fırsat var elinizde.10 kasımlarda gidip bağlılık gösterileriyle kuvvacı ve Mustafa Kemal ci olunmaz.Yapacağınız ne ki?
Milletin zaten çoktan tasfiye ettiği bir partiyi,siz kitabına uydurup,bu tasfiyeyi resmileştirecek ve Ülkeyi
bu ismetciliğin şerrinden kurtaracaksınız.Tüm yapacağınız bu.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Çar Arl 15, 2004 8:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardes chp kayırmasını çok güzel açıklamışsın. Keşke düzen adil olsada herkeze adalet eşit dagıtılsa. Ama nerde o sözde ATATÜRK 'Ün partisi.

Ayrıca ÜLKÜCÜLER vatan sevdası suçundan içeri atılırken dehap anayasanın degişmez bir maddesinde degişiklige gidilmesi için imza topluyor. Hükümette agzını açan yok. Hadi hükümeti anladım ne asker ne polis dogru düzgün konunun üstüne bile gidilmiyor Anlamak imkahansız....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Arl 19, 2004 10:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ne kızması kardeşim sonuna hatta bu konuda ölene kadar arkandayım . Milletime Türklügüme dinime dokunan babam olsun göümü kırpmam...[color=darkred]
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Pzr Arl 19, 2004 1:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu kanı bozuklar 66 yıldır kemalistler (babam doğru söylemiş bana küçükken sormuştum baba kemalist ne demek diye oda bana oğlum zamanımızda vatan hainliği demek diye. bir de yaptıkları çirkefliğe ulu önderin de adını katıyorlar ya...............) bu şerefsiz insanlar bizi ATATÜRK düşmanı gibi gösteriyorlar ya gelsinlerde burada gardaşlarımı görsünler kim ATATÜRK ÇÜ kim değil görsünler
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ALPEREN_1944
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 121

İletiTarih: Pzr Arl 19, 2004 1:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlarım kusura bakmayın yanlış bir tabir kullandım ATATÜRKÇÜ değil ATATÜRK seviyor veya onun yolunda gidiyor diye kullanmam gerekiyordu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Arl 19, 2004 3:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Atatürk bence ülkenin kuruluşunda büyük emek harcamış ve gayet başarılı olmuş bir liderdir. Bazı yaptıklarını sevmiyenler olabilir ama liderine hakaret edenler veya sadece yanlışlarını görenler bence hiç bir yere gelemezler.

Ayrıca Ülkücüler yani bizler Atatürkü kemalistler gibi çıkar oyunlarımıza alet etmeden iyisiyle kötüsüyle kabullenmiş ve sevmişiz ruhu şad olsun. Bu vatan için bir adım atana bir damla kan dökene canını seve seve verenlere ne mutlu Atatürk ve bir dönem bizlerin bu günleri görmesi için kanını dökenlerden Allah razı olsun.....
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız