Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SEVİYESİZ TV PROGRAMLARINA TEPKİ OLUŞTURALIM
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Pts Haz 27, 2005 12:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İnsanlara 'ne izliyorsunuz' diye sorulunca, birçoğundan 'belgesel izliyorum,haber kanallarını izliyorum' şeklinde cevaplar gelir.Kimse izlemiyorsa neden bu kadar süredir var bu programlar?Yani önemli bir kısmı yalan söylüyor.Sonuç olarak suç biraz da bizde.Kadınlar bütün gün bunları izlemezse kurtulmak çok kolay olacaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Cmt Tem 02, 2005 9:37 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tv lerimiz maalesef milli olma gibi bir özellik taşımadıkları için ve Türk milletide okuyup, düşünüp gelecek tehlikeleri görmediği için küçük çocukları, kızları ve oğullarının yanında ÇÜRÜMÜŞ VE KOKUŞMUŞ, YIKMAĞA VE DEVİRMEĞE" yönelik tüm zokaları yutarak ve beğenerek izliyoruz.

Basına dikkat ediyorum, cnbc, ntv, cnn, haber-turk, cnn-turkgibi hep dolma ve ithal. Programlar ve dizilerde bunlarla anlaşmalı veya çıkarcı, Ab destekli, diyalog destekli (STV), yutturmacalı İslamcı (tgrt) vs.

Hangisi özümüze ait.
Türk Milleti ahlaken çökertilmek istendiği için AHLAKSIZLARIN BİLE utanacağı program yarışları düzenlemekteler.

Enteller, entllektüel bozuntuları, sosyetenin or.... takımı, sanat dünyasının gay takımı, viski kokusu ağzından gelen zibidi solcu eskisi, liboşlar, iboşlar vs.
Programı bunlar yapıyor ve biz de izliyoruz.
Allah sonumuzu hayırlı etsin.

TTK ve Y.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Cmt Tem 02, 2005 2:28 pm    ileti konusu: s.a Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
esselamün aleyküm ve rahmetullah

ülkücü kardaşlarım ben size bir düşüncemi sunmak istiyorum vaktinizi ayırdığınız için şimdiden teşekkürler...

günümüz TVlerinden birisinde bir program var ve aynı kanalda buna benzer birkaçtane program var aslında sadece ben birisini elime almak istiyorum ve sebebide dün o programdan bir bölüm izlemiş olmam herhalde olayı kısaca özetleyeyim...
sözde baştan geçmiş bir olay anlatılıyor ne kadar doğrudur orada anlatılanlar bilmiyorum zaten onun hakkında yorum yapmayacağım. ben size kısaca olayın bir bölümünü özetleyeyim.
adam rüyasında mevlevileri görüyor çok güzel bi durum olsa gerek ama daha sonrada adamın yanına yaşlı bir dede geliyor dede ile konuşmaya başlıyorlar ve dede ilerleyen zaman çerçevesinde kendisinin Evliya Çelebi olduğunu söylüyor şimdi soruyorum sizlere o kişinin TV programında bile olsa kendisinden o şekilde bahsetmesi doğrumu. bence değil
neden derseniz oradaki yaşlı zat normal hayattada sizce Evliya Çelebi gibimi bu arada yannış anlamayın ben yapılan programı eleştirmiyorum sadece muherem zatlara biraz daha saygılı olunması gerektiğini anlatıyorum orada o kelimeyi kullanabilir veya orada bulunabilir ama orada o kişinin yüzünün belli edilmemesi gerekir bence
sizlerinde fikirlerinizi bekliyorum kardaşlarım Allah (azze ve celleye ) emanet olun hakkınızı helal edin vaktinizi benim yazmış olduğum yazı için ayırdınız s.a

bu yazıyı daha önce yazmıştım sizce haklı değilmiyim tabi ben hata yapmış olabilirim lütfen uyarın ....s.a Allah ( azze ve celleye emanet olun inş.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Tem 02, 2005 4:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Atatürkün"egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" lafına karşı bunlar,bu erozyona uğramış yayınlar ve eğitim sistemleri ile millete kendini kaybettirdiler.Milletin kendine hakimiyeti kalmadı ki,egemenliğini savunsun,haklarını arasın.Çok seslilik diye Özalı'n başımıza bela ettiği bu tv'ler görevlerini kusursuz yaparlarken,biz uyumaya devam ediyoruz.İnönünün en güçlü olduğu günde,o üniversite öğrencileri,Mareşal Çakmak'ın öldüğü gün sabah sabah oyun havaları çalan İstanbul radyoevinin,harbiyedeki binasının tüm cam ve çerçevelerini indirmişti.
Şimdi internetten bir ileti göndermek bile bize ağır geliyor.Bunlarla mücadele tavır ortaya koyarak yapılır.Ben demiyorum cam çerçevelerini indirelim.Ama tepkimizi gösterilerle,bunları ileti yağmuruna tutarak ortaya koyalım.Demokratik haklarımızı sonuna kadar kullanarak bu pisliklerle mücadele edelim,ve toplumumuzu bu baş belalarından kurtaralım.Yerin dibine batsın böyle çok seslilik.
hilal_asena
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 199

İletiTarih: Cmt Tem 02, 2005 7:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir bayan olarak o bahsi geçen programlara çıkan kızları görünce kendimden utanıyorum.Kadınlık haysiyeti ve şerefi, kadınlara özgürlük veriyoruz diye ayaklar altına alınmıştır.Bu ve benzeri programlarda uzantılarıdır!Beş kuruşluk aklı olmayan kişiler de kendisine cidden özgürlük verildiğini sanıyor.Halbuki ananın dahi akıllarda ki o saf masumiyeti gitmiş, kadınlara sadece cinsellik yönünden bakılmaya başlanmıştır.Lütfen bayan arkadaşlar biz duyarlı olmazsak daha kime ne diyebiliriz??!
Basın ise özgür basın anlayışı diye bas bas bağırırken aslında hepsi belli bir kesimin sözüne göre hareket etmektedir.En kötü olan ki bu kesimlerin sadece birtek ortak amacı var toplumumuzda ki ahlak anlayışını bozmak!Bence pek de başarısız sayılmazlar...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Turk_militani
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 57

İletiTarih: Cmt Tem 02, 2005 9:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

degerli ulkudasım gercekten cok guzel bir konu acmışsın oncelikle bu konuyu actıgın için allah razı olsun sende gelelim konuya bu gibi dandik program lar turk aile orf ve adtelerini yerle bir ettigi goz onunda ve turk islam ahlak ve suurumuz gittik çe avrupalı olmaya gidiyor ne yazıkki ama buna dur ddemek de yuce turk milletinin elinde olan bir sey bence bir imza kampanyası gibi birsey yapsak bu gibi ahlaksızca yapılan programlar kaldırıla bilir mesela bir programda izlemiştim bu program sayesinde birini sevip onunla evlenmek isteyen bir turk genci yada kendini opyle zaneden bir sahı kız evlenmek isytemeyince kafasında bardak kırmıstı hehe ben olsam bardak degil onun kafasında bardak fabrikasını kıarardım dusune biliyormusunuz biri cıkıyor ve cok aptalca bir program cıkartıyor ve inanınki cok uzulerek soyluyorum halkımız boyle seviyesiz programları izlemeye bayılıyor haberleri bile izlemez oldular bir yerde bir sehit versek o programda birinin ayrılmadıgı kadar uzulmicek duruma getirldi miletimiz artık bu duruma bir son vermeinn zamanı bence gelidi de geciyor bile tekara bu başlıgı actıgın için senden allah razı olsun ulkudasım

ALLAH TURK-İSLAM VE SUURUNU KORUSUN VE YUCELTSİN
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 12:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Her türlü fedakarligi hem ben hemde ülküdaslarimin yapacagindan eminim. Biz dinimize, örf ve adetlerimiza bagli insanlariz. Bu konunun ele alninacagindan eminim. Degerlerimizi cürütme oyununa gelmeyelim.

Tanri Türk'ü Yüceltsin...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 1:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

feriduneser gardaşım...
Açık adresini yazarsan sevinirim. Beşiktaş ülkü ocağı teşkilatındayim. Gereken konuları ülküdaşlarımla paylaşacağım.

Alla'a emanet olun...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
gazibaba
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 3:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben Meltem Tv'yi izliyorum. Diğer televizyonların kültürel erezyonundan, ahlaki yozlaşmasından dinden uzaklaşıtırmasından uzak kalıyorum. Meltem tv'de Dinimize örf ve adetlerimize ne aykırı bir yayın nede bir reklam görmek mümkün değildir. Tavsiye ederim
gng
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 6:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gazibaba arkadaşım güzel tamam izlede kanalın kimin olduğunu unutma fazla kaptırma kendini
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 46

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 9:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu taraflı medyada bu tür kampanyaların başarılı olacağı şüphelidir. Onun yerine bizim teşkilatımız bir kanal kursada sanatçılarımızı,şairlerimizi ve istediğimiz programları orda görsek olmaz mı?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 9:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülküdaşlar izlenmediği takdirde ne programlar,ne büyük prodüksiyonlar kaldırılıyo medya da bi şekilde para kazanmak zorunda insanlarımız izlemesse bunlar anında kaldırılır.Kesinlikle ewde izletmemek lazım...
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 9:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İŞTE YAYIN PROGRAMI 9IŞIK TELEVİZYONU

09:00 açılış istiklal marşı mehteran konseri
10:00 Türkü Türkü Türkiyem(Ozan Arif-Sefai)
11:30 Osmanlı Belgeseli
13:00 Nihal Atsız ve şiirleri,hikayeleri
15:00 Türki Devletlerden haberler canlı bağlantılar
17:00 Spor Ata Sporları
19:00 Ana Haber Bülteni (Mustafa Yıldızdoğan ile)
20:00 Türkler VADİSİ(dizi)
22:00 OSMAN ÖZTUNÇ İLE Bahtiyarım Müzik Programı
00:00 Kapanış İstiklal Marşı Mehteran.

Bu belki hayal ama gerçekleşmesi bizlere bağlı milyonlarca ülkücü ve Türk milliyetçisi el ele vermeli bu yolda.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tanriverdi
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 9:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Nasıl ama bu olmazmı olmazsa bize yazıklar olsun kimsede hiç birşey söylemesin diğer programlara...
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız