Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
TEMUCiNKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 11

İletiTarih: Cmt Tem 16, 2005 6:33 pm    ileti konusu: KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Alıntıyla Cevap Gönder

Kuzey Kıbrıs’ta Kürtçü Örgütlenme ve Üniversitelerde Kargaşa Alarmı

KKTC, Türkiye dışında hiçbir devlet tarafından tanınmamasına, uluslararası alanda tecrit edilmişliğine, Rum-Yunan ikilisinin Kıbrıs Türklerini azınlık konumuna indirgeyecek bir çözüm dayatmalarına rağmen, 22 yıldır tüm demokratik kurum ve kuruluşları ile bağımsız devlet varlığını koruyabilmiştir. Dış etkilerle çökertilemeyen bu yapıda, Kıbrıs Türklerine çözümsüzlük, gelecek endişesi ve belirsizlik psikolojisi ile birlikte ayrımcılık hakim kılınmaya çalışılmış, “Kıbrıslı-Türkiyeli Türk, AB ve çözüm yanlıları-karşıtları” gibi kutuplaşmalar teşvik edilmiş, medya ve sivil toplum kuruluşlarının bir bölümü vasıtasıyla kamuoyu Türkiye aleyhinde yönlendirilmek istenmiştir. Diğer bir deyişle, nihai hedefe, KKTC’yi içten zayıflatma ve Türkiye ile bağlarını koparma yoluyla ulaşılmak istenmiştir. Son günlerde, KKTC’ye kimlikle giriş ve suç oranlarındaki artış arasında bağlantı kurularak, bu duruma Türkiye’nin “işgalinin” sebep olduğu propagandasının yayılması ile birlikte Kürtçü unsurların faaliyetlerinin sık duyulur olması, zamanlama açısından dikkat çekmektedir. Bu gelişme, kamuoyunda kutuplaşma aşamasından eylem aşamasına geçiş için zemin oluşturulmak istendiği ihtimalini akla getirmektedir. Kürtçü unsurların faaliyetlerinin üniversitelere yönelmesi ise, Kürtçü-Ülkücü çatışmasını da gündeme getirebilecek bir nitelik arz etmektedir. Söz konusu faaliyetleri, son dönem itibarıyla şu şekilde özetlemek mümkündür:

*Son günlerde, 1974 sonrasında Kuzey Kıbrıs’a yerleşen Kürt kökenli KKTC vatandaşlarının evlerine “Herşey PKK ve özgürlük için' başlıklı broşürler bırakılmaktadır.

*Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin (CTP) bir takım siyasi beklentiler ve oy uğruna, Kürtçü unsurların KKTC'deki örgütlenmesine göz yumduğu ileri sürülmektedir. Hükümet’in 21 Nisan 2004 tarihinde CTP'li İçişleri Bakanı Özkan Murat'ın önergesi üzerine KKTC'ye giriş yasaklarını kaldırdığı kişilerin, Ulusal Birlik Partisi (UBP)-Demokrat Parti (DP) hükümeti döneminde PKK’ya yardım ve yataklık yaptıkları gerekçesiyle sınır dışı edildikleri belirtilmektedir. Bu kişilerin doğu ve güneydoğulu KKTC vatandaşları arasında referandumda Annan Planı'na evet denmesi için kampanya yürüttükleri ileri sürülmektedir. Yasak kararının kaldırılmasından hemen sonra aileleriyle birlikte KKTC'ye dönen bu şahısların 20 Şubat 2005 erken genel seçimlerinde ve 17 Nisan 2005 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde doğulu ve güneydoğulu KKTC vatandaşları arasında CTP'ye ve Talat'a oy verilmesi için büyük bir çalışma yaptıkları ifade edilmektedir.

*KKTC’de düzenlenen 20 Mart 2005 Nevruz Bayramı kutlamalarında Kürtçe sloganlar atılırken, Türkiye 'zalimlikle' suçlanmış ve mücadele çağrıları yapılmıştır. 30 Nisan akşamı Kürt müzik grubu 'Agire Jiyan' konserinde Türkçe ve Kürtçe şarkılar okunurken, bazı kişilerin PKK bayraklarını açmak istemeleri görevliler tarafından engellenmiştir. Konserden bir gece sonra Lefkoşa'da düzenlenen 'Ortak vatan-ortak mücadele' mitinginde de benzer görüntüler yaşanmış, Kürtçe pankartlar taşınmış ve Kürtçe sloganlar atılmıştır.

*1 Mayıs kutlamaları için yapılan yürüyüş ve mitinge de çok sayıda PKK sempatizanı ellerinde Kürtçe afişlerle katılmış ve 'devrimci Talat, halklara özgürlük, bütün halklar kardeştir' gibi sloganlar atılmıştır.

*4 Mayıs 2005’te Güzelyurt’ta ihbar üzerine doğu kökenli öğrencileri taşıyan iki otobüste yapılan aramada çok sayıda sopa ve kesici alet yakalanmış ve bu öğrencilerin Lefke Üniversitesi’nde okuyan ülkücü öğrencilerle çatışmak üzere yola çıktıkları ortaya çıkmıştır.

*Son haftalarda yaşanan ve kimlikle giriş yapan TC kökenliler tarafından gerçekleştirildiği iddia edilen soygun, gasp, yaralama gibi olayların, Kürtçü unsurlarca bilinçli olarak yapıldığı ileri sürülmektedir.

Söz konusu faaliyetlere müsamaha gösterilmesinin, milliyetçi-ülkücü kesimlerin tepkilerine neden olabileceği, sokak eylemleri ve çatışmalarının baş gösterebileceği, önlem alma gerekçesiyle siyasi hedef gözetilerek bazı kesimlere baskı uygulanmasının toplumdaki kutuplaşma ve bölünmeyi daha da derinleştirebileceği düşünülmektedir. Gelişmelerin, KKTC ekonomisinin en önemli gelir kalemi olan üniversiteleri de kapsadığı ve turizm dönemine girildiği dikkate alındığında, ekonomiye zarar verme amacı da gözetildiği tahmin edilmektedir.

kaynak: http://www.avsam.org/tr/gunlukbulten.asp?ID=586
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
TEMUCiNKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Tem 16, 2005 6:34 pm    ileti konusu: PKK ve DHKP-C KKTC'de örgütleniyor Alıntıyla Cevap Gönder

PKK ve DHKP-C KKTC'de örgütleniyor

Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) Başkanı Prof.Dr.Ümit Özdağ, Yeniçağ gazetesinde yaptığı açıklamalarda, DHKP-C terör örgütü ile her bakımdan AB tarafından beslenen ve Kuzey Irak'ta ABD'nin koruması altında faaliyet gösteren PKK terör örgütünün Güney Kıbrıs'tan sonra KKTC'de de örgütlenme faaliyetlerini hızlandırdığını açıkladı.: Özdağ’a göre: “Adaya Türkiye''den 1970''lerde giden ve huzur içinde yaşayan Kürt kökenli KKTC vatandaşlarının evlerine örgüt 'Hep beraber. Herşey PKK ve özgürlük için' başlıklı broşürler bırakıyor. PKK''nın diğer bir propaganda alanı Lefkoşe''nin arka mahallelerindeki kahvehaneler. Burada Öcalan posteri ile süslü kahvelere örgüt taraftarları ve sempatizanları dışında kimsenin girmesi mümkün değil. KKTC''de DHKP-C ile ile işbirliği içinde olan terörist sayısının 150 civarında olduğu ileri sürülüyor. PKK''nın bu çalışmaları Kıbrıs Rum kesimi tarafından destekleniyor. Hatta PKK''nın güney Kıbrıs'ta kalmasının diyeti olarak görülüyor. Denktaş''ın görevden ayrılması PKK''nın faaliyetlerinin önünü daha da açabilir. Örgüt, Güneydoğu Anadolu''da başlattığı açık terörist eylem sürecini KKTC''de de başlatabilir. Uluslar arası dengelerin kıskacı içine girmiş olan KKTC, bir de PKK baskısı ile karşı karşıya kalır ise Türkiye zor bir konuma itilebilir. Öcalan'ın yargılanma sürecinin PKK tarafından kitle gösterileri için kullanılacağı kesin görünmektedir. KKTC bu dönemde hiç olmadığı kadar açık PKK faaliyetlerine sahne olabilir. Bütün bunları engellemek için Türkiye''nin hem Türkiye''de hem KKTC''de daha açık, etkili bir anti-terörist stratejiye ihtiyacı vardır. Bu anti-terörist stratejinin siyasal içeriğinin her zamankinden daha yoğun olması gerekiyor. Böyle bir stratejiyi sistem partilerinin gerçekleştirmesi mümkün değildir”.
TEMUCiNKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cmt Tem 16, 2005 6:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

karındaşlarım, yukarıda özetle anlatılan olayların içinde bulunan bir insanım ve biraz olsun bu olaylardan sizlerinde haberdar olmasını istedim.. Bu yazıda anlatılanların dışında başka olaylarda söz konusu.Üniversite içindeki kürt örgütlenmeleri, uyuşturucu ticareti, kız öğrecileri sermaye yapan şerefsizler ve tüm bunlarla bağlantılı pkk örgütlenmesi. Kuluçka dönemini tamamlayan pkk artık ada çapında faaliyetleine başlamış durumdadır...

KISACASI KKTC ARTIK ESKİSİ GİBİ DEĞİL YUKARIDA BAHSETTİĞİM TÜM OLAYLAR POLİSİN VE OKULUN KONTROLÜNDE VE DESTEĞİNDE YAPILAN OLAYLARDIR.. EĞİTİM ALMAK İÇİN GELDİĞİMİZ BU ADADA UMMADIĞIMIZ OLAYLARLA KARŞILAŞTIK. SİZ SİZ OLUN ÇOCUKLARINIZI VEYA ÇEVRENİZDEKİLERİ KKTC'DEKİ ÜNİVERSİTELERE GÖNDERMEYİN...
TSK16
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Cmt Tem 16, 2005 9:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LANET OLSUN..LANET OLSUN BU PKK'lılara..Her yere girmeye başladılar..KKTC'ye de el atmışlar..Burda eli kolu bağlı otumak ve bütün bu Türk kuşatması altında kalmak gerçekten beni çılgına çeviriyor..Bizim TÜRK kanı akıtırak aldığımız adaya TC'den gelen asalak insanlar(kendimde Kürtlere karşı nefret oluşturmamak istiyorum ama bu
insanlar YARARLI ne yapar demekten de alamıyorum,sanırım bu tür hareketler faşizmi yükselticektir) vatanımızı KİRLETİYORLAR!KİM BU TÜRK KUŞATMASINI DURDURACAK?!
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 12:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TEMUCiNKAN demiş ki:
SİZ SİZ OLUN ÇOCUKLARINIZI VEYA ÇEVRENİZDEKİLERİ KKTC'DEKİ ÜNİVERSİTELERE GÖNDERMEYİN...

Temucinkan Ülküdasim...

Ülkücülerin olmadigi hicbir yer olmasin... Tam aksine Ülkücüler mutlaka yavru vatanimiza okumaya gelip bölücü unsurlari etkisiz hale getirsinler. Ya degilse böyle mi birakacagiz?

Üzülerek ifade edeyim, yaziniz büyük ve kirmizi harflerle yazilmis. Görüntü olarak Ülküdaslarmizin gözlerinin yorulacagini hesaplayarak mümkünse kücük ve gözü yormayan renlerde secersek iyi olur zannediyorum. Elimizden geldigince bütün yazilari okumaya ve bellegimize yerlestirmeye calisiyoruz. Kücük yazsaniz da mutlaka okunur.

Verdiginiz bilgiler icin tesekkür ederim. Allah (c.c.) razi olsun.

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin
TSK16
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 11:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilgisayarci demiş ki:
zaten biz turkculerin beyin kismi azdir...

Sevgili ülküdaşım..Böyle diyerek kendimize hakaret etmiş oluyorsun...ATATÜRK ne demiş:"TÜRK milleti çalışkandır,TÜRK milleti zekidir."Elbette ülkücülerin içinde vurdu kırdıcılar çoktur ama zaman vurdu kırdı zamanı değildir..Biz bu ülkede ülkücü beyin yetiştirmek zorundayız.Türkiye'nin vurdu kırdıcılara seçim zamanında verecek bir oyu olmadığını biliyorsun.Halk şiddeti sevmiyor..Faşist imajından sıyrılmalıyız..Ama eğer bize bir saldırı yapılacak olursa en sert karşılığı vereceğiz,bundan şüphen olmasın.Zaten ülkücülerin imajı ülkede pek iyi durumda değil ve o yüzden de meclis dışında kaldık..Ama eğer 2 yıl sonra iktidara gelirsek o zaman hainler için pek kötü bir zaman olacaktır ve onların cezasını en ağır şekilde çekeceği günler gelecektir.(Ayrıca bence idam cezasını tekrar yürürlüğe koymalıyız.)Bizim şu an ülkücüler olarak en önemli amaçlarımız halka Türk-İslam ülküsünü iyi tanıtmak bunun Türk halkının gideceği doğal yol olduğunu göstermek ve basında daha aktif,davamızı anlatan BÜYÜK puntolarla çıkan yazılara yer verilmesini sağlamaktır.
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 6:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilgisayarcı Gönüldaşım;

Hollanda hakkında bilgi veriyorsun, bilgilerin doğrudur.
Ancak; avrupa hakkında genel bilgin ne kadar onu bilmiyorum. Avrupanın:
ilmi,
zekası,
ilmi zekası,
siyaseti,
görüşü,
hırsızlığı,
kan dökücülüğü,
korkaklığı,
ürkekliği,
akılcılığı,
kültürü,
terör mucitliği,
teröristleri besleme ve yetiştirmesi,
teröristleri kullanması,
terörizmi haklı sayılabilecek platformlara taşıması,
terörü hayatın bir şekline diğer milletleri alıştırma düşüncesi

Bu yukarıdaki konu ve başlıkların herbiri hakkında bilgi sahibi olmak için çok okumak ondan sonrada nasıl ve kimlerle ilintili mücadele yolu seçme yönünde karar vermen lazım. Avrupayı çok iyi ve gerçek anlamda tanıdığını anladıktan sonra ve kendi içinde uyuyan ve mücadele ruhunu kaybetmiş insanları kazandıktan sonra mücadele edeceksin.
Olaylara daha geniş ve daha bilimsel gözle bakmak lazım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 6:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

AB dünyaya terör belasını musallat etmiş, korkak ve korkaklığı içinde bela yaşamadan rahat etmek için terörü icat etmiştir. Halen daha kendisini de vurmaya başlamasına rağmen hala daha teröre AB destek vermekte ve taraftar da bulmaktadır.

Devlet vaadiyle kandırdığı veya intikam ateşiyle yaktığı bir takım aklı eksik buçuk milletleri yıllardır TÜRK'ün üzerine sürmektedir.
Çoğu kendinden olan bazı milletleri de terörde taşeron olarak kullanmaktadır.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 6:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilgisayarci demiş ki:
Turkiye bir kardes kavgasi yasarsa nolur..? Turkun cani yanar ama pisliklerde temizlenir...

madem milliyetciyiz...bu yolada canimiz feda...zaten biz turkculerin beyin kismi azdir...bu oldu bitti boyle...bizde vurdu kirdicilar hep mevcut...ama zaten zamanda dusunce adamlarinin degil vurdu kirdicilara ihtiyac olan zaman...

isimizi devletede, silahli kuvvetlerede birakma zamani gecmistir...benim silahim var...hollandada yasiyorum..
bana ilk denk gelip pkkliyim diyenin kafasina s.kmazsam namerdim...denk gelmiyor vallah kardesler...ki ben yasadigim bu hollanda devletiki...sistemli militan yetismesini saglayip..turk devletinin zararina calisan her orgute destek kapilarini sonuna kadar acmistir....bu isin kibrisi turkiyesi hollandasi yok...temizlik zamanidir...temizleyelim...
fikirlerim bu yondedir..cekinecegim gocunacagim hicbir hususta yoktur...

Bu sabah yeteri kadar karsilikli yazistik. Borzkurt.net sakinlerini gereginden fazla bunaltmaya niyetli degilim. Yalniz yazilarini Türk Islam Ülküsü süzgecinden gecirdigimizde Ocaklarimizda verilmek istenen ile tezatlik var oldugundan bildigimiz ve anlayabildigimiz kadar ile yanitlamaya calisiyoruz.

Anladigim kadari ile ortak iki noktamiz var. Birincisi Türkcü olusumuz. Ikincisi Ülkücü olmanin kolay olamayacagi. Ancak er kisi Ülkücü olabilir.

Sn Dr. Devlet Bahceli sokakta Ülkücü görmek istemedigini emrediyor, sizin yazdiklariniza bakin. Bunun bir oyun oldugunu sokaga cikarsak hainlerin ekmegine yag sürmekten baska bir ise yaramayacagini artik herkes biliyor.

Hollanda´da yeteri kadar pkkli it var. Her yerde var. Arayan bulur.

Temizik imandan gelir, lider temizlik isterse geri duran namerttir. Ama herseyin bir usulü var. Mücadele sahasi simdilik sandik ve yüce Meclis. Ilim, kültür ve saire...

Hele kendimizi yetistirelim. Gencligimizle kendimize dönüsü yasayalim. Bakin ne pkk kalir ne de baska itler.

Temizlige kadar yapacak cok isimiz var.

kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 8:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bilgisayarci demiş ki:
burasi bozkurt.net...ulkuocaklari degil...
bende ulkucu degilim, demedim...bu yasima kadar diyemedim...rahmetli basbug omru boyunca 1 kere ben ulkucuyum demedi...
biz simdiki nesil, hangi hadle ulkuculukten dem vurabiliyoruz...

mhp beni baglamaz...turk ulkusune mhp yetmez...tbmm'de yetmez...
siyasiler yardan gecer pek serden gectikleri gorulmemistir...
bahceli hemserim..ayri bir sevgim var ama...her yaptigini, her soyledigini...milliyetcileri sokaga cikmamayi soylemesini dogru bulmuyorum...

ben hollandadabazi seylere musamaha gosterirsem, normal denir baska bir devletin bayragi altindayim...
ama anavatanda devletin araclarini gereclerini boluculer kullanacak...bagimsizlik desen, kaldimi nerde...hangi kurum ve kurulusumuzda..?
boy boy hainlik gosterileri vede milliyetciler sakin olun, akilli olun...
ayri telden caliyor...degisik bakiyoruz...
mevzu iktidara gelmekse..bir ihtilal daha yasasin bu devlet...
oyle gelelim...sandik filan...ben bilmiyorum...

adim HIDIR, dedigimde, dusundugumde BUDUR......

Buranın ne olduğunu sen değil,buradaki eski üyeler bilir bu birincisi.mhp seni bağlamıyorsa,sn Bahçeli seni ilgindirmiyorsa,Türk-müslüman ülküsüne inanmıyorsan,adım hıdır dediğim budur diye ilk dakikada efelik yapıyorsan,eline silah alıp sanal alemde temizlik çığlıkları atıyorsan sen yanlış yere gelmişsin demektir.Yerin neresiyse oraya git.
mbd
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 11:37 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konu nerden nereye gelmiş ya!
Başbuğumuz da Kıbrıs'tan çıkma orayı ne Rumlara ne Bölücülere bırakmayız...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Tem 17, 2005 11:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mbd.. Ülküdasim.

Sahsim adina özür dilerim.

Görüsler mutlaka degisiktir. Lakin Ülkücü Hareketin tek bir görüsü vardir. Ögrenebildigimi nakletmeye calistim. Arkadasimiz kendi görüslerini yazdi. Biz de acizane bunun Türk Islam Ülküsüne uymadigini yazmaya calistik. Bu malesef baska konu basliklarinda da yasandi.

Konulari esasindan uzaklastirdigimiz icin kendi sahsima tekrar özür dilerim. Hakkini helal et.

mbd
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 13

İletiTarih: Pts Tem 18, 2005 12:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Estağfurullah Ülküdaş benim sana sözüm yok zaten söz söylemeye de hakkım yok asıl sen hakkını helal et.Benim kızdığım bilgisayarcı...Bu siteye girip ortalığı karıştırmaya kalkıyorlar ama cezasını bulup atılmış zaten
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
ulkucu_reis
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 160

İletiTarih: Pts Tem 18, 2005 9:22 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
LANET OLSUN..LANET OLSUN BU PKK'lılara..Her yere girmeye başladılar..KKTC'ye de el atmışlar..Burda eli kolu bağlı otumak ve bütün bu Türk kuşatması altında kalmak gerçekten beni çılgına çeviriyor..Bizim TÜRK kanı akıtırak aldığımız adaya TC'den gelen asalak insanlar(kendimde Kürtlere karşı nefret oluşturmamak istiyorum ama bu
insanlar YARARLI ne yapar demekten de alamıyorum,sanırım bu tür hareketler faşizmi yükselticektir) vatanımızı KİRLETİYORLAR!KİM BU TÜRK KUŞATMASINI DURDURACAK?!

Haklısın ülküdaşım
Bugüne kadar gittiğim her bölge ve şehirde muhakkak bu melunlara rastladım. İzmir, Manisa, Konya, Ankara, Mersin, Erzurum, Maraş, İskenderun Islahiye Antep hatta ülkücülüğün kalesi Osmaniye de bile mahalleleşip kötü namlarını duyurmuşlar.
KKTC de yayıldıklarını oraya giden edebiyat doçenti bir arkadaştan duymuştum
Aralarında saf ve devlete zararsız olanlarını da "kan bağları" hasebiyle kendilerine benzetiyorlar
Ada bizim için fevkalade hassas bir konumda. Onun için Türkiye'nin herhangi bir şehrine girer gibi göç alınması ve hainlerin barınağı haline getirilmesi bu vatana ve yavrusuna yapılan en büyük ihanettir.
Türklüğün sn. Denktaş ve onun gibilere ihtiyacı var. Kendisiyle Türk Ocağı'nda görüşmüştük. İnşallah tekrarını bekliyoruz. Sırf iktidara muhalefet olsun diye dillerinden düşürmeyip şimdi unuttulara inat Kıbrıs davasını dilimizden zihnimizden ve yüreğimizden düşürmeyeceğiz.
Selam ve dua ile.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız