Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BAŞBUĞ ATATÜRK Ü SEVMEYEN MİLLİYETÇİ OLUR MU ???
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Truk_Zinlay
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 53

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 8:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hayır olamaz neden derseniz arkadaşlar szinde bildiğiniz gibi lider tartışılamaz. Eğer ki bir adam gerçekten Türk Milliyetçi'liğini savunupta Gazi Başbuğ'u sevmiyorum diyemez.
Eğer ki derse zaten ondan Milliyetçilik uğrana bir şey beklenmez.

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
cCc_OzguR_cCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 260

İletiTarih: Pts Oca 02, 2006 10:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Açık olmak gerekirse, bunlar Pentagon destekli kimisi "din" kimisi "milliyet" sömürücüsü ajanlar tarafından yapıldığını düşünüyorum. Maalesef ki bazı yozlaşmış insanlar (ki bunlar bence sözde cemaatçilerdir) bir şekilde Başbuğ Atatrük' e kin kusmaktadırlar. Yine aynı mantıkla bugün Yüce Türk Ordusu'na sırt çevirmektedirler. Halbuki bu örümcek kafalar, eğer Atatürk, Silah Arkadaşları ve Ecdadımız'ın mücadelesi olmasaydı, bu topraklar üzerinde değil ibadet etmek, nefes bile alamayacaklarını hesap bile edemiyorlar.

Ancak burada da bize bir görev düşüyor kanaatimce Ülküdaşlarım. Atatürkçü Düşünce Derneği gibi derneklerin eteğine sığınıp, diğer yüzlerine maske arayan bazı Sözde Atatürkçüler, millet arkasını döner dönmez bölücülük-komünistlik yapmaktadırlar. Atatürk'ü "sol" diye addedilen kesime çekmeye, "sol" un simgesi haline getirmeye çalışmaktadırlar. Zülfü livaneli denilen kımıl zararlısı buna çok basit bir örnektir. Bir yandan "yiğidim aslanım burda yatıyor" diye Anıtkabir' i işaret ederken, bir yandan da bölücü-ayrılıkçı unsurlara ağıtlar yakmakta(gezmiş, v.s) bir yandan da ahmet kaya gibi lağım fareleriyle düetlerde boy göstermektedir. İşte bizler, Başbuğ Atatürk'ü bu biçimsiz yapıdan çekip almalıyız...

Atatürk solun değil, TÜRKLÜĞÜN sembölüdür.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 1:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlar Atatürk çok büyük bir liderdi.Atatürk olmasaydı kimbilir biz şimdi nerdeydik ama Atatürk sadece doğrularıyla değil yanlışları ile de tartışılmalı.Tabi ki Atatürk'ün yanlışları vardı.Sonuçta o bir peygamber değildir.Ama bugün Atatürk'ün arkasına sığınıp kendine Atatürkçü,aydın(!) diyen birtakım insanlar bugün Türkiye'nin kanayan yarasıdır.Atatürk'ün bir lafı vardır.'Ben herşeyden önce bir Türk milliyetçisiyim,böyle doğdum böyle öleceğim'.Şimdi soruyorum kendilerine Atatürkçüyüm diyen hangi kişi bu lafı söylemiş.Söylemedi çünlü bu insanlar millitetçi düşmanı insanlar.Eğer birini idol olarak seçiyorsan o kişinin her düşüncesini kabul etmelisin.Bunlar Atatürkçüyüm diyipte Atatürk'ün kurduğu bu cumhuriyetin içine başka devlet kurmaya çalışan pisliklerdir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
izmirli90
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 20

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 1:12 pm    ileti konusu: ATAM İZİNDEYİZ Alıntıyla Cevap Gönder

ONA LAF UZATANIN DİLİN KESERİZ.MADEM BU KADAR KENDİNE GÜVENİYOR BAZI KESİMLER O ZAMAN YAPIN DA LAF ATAMIZA GÖRELİM O ZAMAN YÜREKLİLİĞİNİZİ.......ARKADAŞLAR Bİ DE METAL FIRTINA ADLI KİTABI OKUDUNUZMU BEN İLK KİTABI OKUYORUM MORALİM BOZULDU.ANITKABİRİ YIKIYORLAR FALAN.DÖRT KİTAPMIŞ GALİBA SONUNU BİLEN VARSA YAZABİLİRMİ....(BEN ASLINDA TÜRKİYEMİN KAZANACAĞINI BİLİYORUM AMA BU KİTAPTA NASIL YORUM GETİRİLMİŞ BİLEMİYORUM)CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.BAZI KESİMLER ÖNDERİMİZE YAPILACAK SALDIRIYI DÜŞLÜYORLAR AMA BAŞARILI OLAMAYACAKLARI İÇİN HAYAL DÜNYASINDA GEZİNİYORLAR......HERKESE SELAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
furkan_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 5:43 pm    ileti konusu: BAŞBUĞ Alıntıyla Cevap Gönder

Eğer atatürk türk gençliğini ayağa kaldırmış ve kurtuluşu başlatımış bir liderse bizim onu sevmememiz mümkün değil bi kere BU ÜLKEYİ TESLİM ETMEYEN içinde bu kadar ülkesini seven bir lideri bizim saygıyla anmamamız mümkün değil eğer bir insan ülkesi için herşeyi yapmış ve ülkesi için herşeyi göze almış gençleri bilgilendiren bir insan BİZİM İÇİN HER ZMAN BAŞBUĞ OLMALI VE ONA SAYGI GÖSTERMEYENE BELİRLİ BİR CEZALARIDA VERMEKLİYİZ
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
benimsevdam
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 6:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ülkadaşlar geçen hafta anıtkabirdeydim hala hatırladıkça diken diken oluyorum bu vatan için ne mucadeler vermiş atamız onun sayesinde bu vatan ve bizler varız bayrağımız var ona nasıl ihanet ederler ona nasıl dil uzatırlar anlayamıyorum atamız sayesinde özgürce yaşıyorlar bu ne nankörlük o kitabı okumadım asla başaramazlar bizler varken yıkamazlar atamızın kabrini bende bir bozkurt yetiştiriyorum gözümü kırpdan bu vatan için feda ederim kendimide oğlumuda türklüğümle atamla gurur duyuyorum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 6:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BAŞBUĞ ATATÜRK ü sevmeyen kesinlikle TÜRK MİLLİYETÇİSİ olamaz.ATATÜRK yıkılakta olan tarihten silinmekte olan birr milleti küllerinden doğurmuştur tekrar o ve onun şanlı ordusunun sayesinde türkiye cumhuriyati var.onun sayesinde ayyıldızlı bayrağımız göklerde dalgalanıyor ve yine onun sayesinde hergün 5 vakit ezanı muhammediyeyi dinliyoruz.birkaç gün önce yeniçağ gazetsinde hasandemir yazısında kurtuluş savaşının olduğu dönemlerde büyük bir zaat rüyasında peygamber efendimizi görmüş ve peygamber efendimiz o zaata sol elini vermiş o zaat peygamber efendimize bana niye sol elini verdin diye sorduğunda peygamber efendimiz sağ elimi mustafa kemale verdim mona söyleyin muzaffer olacaktır demiş.peygamber efendimizin övgüsüne layık omuş birini sevmeyen türk milliyetçisi olamaz.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 7:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizim duruşumuz bellidir.
İçimize girip bizi dejenere edemeyince, milliyetçiliği dejenere etmek için bir çok -sözde- milliyetçi yapılanmalara gidildi. Amaç milliyetçilik olgusunu sulandırarak, bir doktrin olmaktan çıkarmak...
Bazen öyle kişilerden milliyetçilik söylemleri duyuyorum ki, ağzım açık kalıyor.
Milliyetçilik doktrinimiz -özellikle- Başbuğumuz'un söylemleri ve kitaplarıyla sabittir.
Ülkücülük dışında oluşturulmaya çalışılan tüm sözde milliyetçi grupları red ediyorum. Kesinlikle biliyorum ki; Türk Milleti'ne değil, bazı çıkar gruplarına hizmet ediyorlar.
Atatürk'e dil uzatmak curetleri de bu amaçlarından kaynaklanıyor. Yoksa O'nun tırnağı bile olamayacak kişiler, neden böyle birşey yapsın ?
dj_shark
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 54

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 11:04 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kişiler büyük ihtamalle kendni milliyetçi zanneden yobaz şeriatçı kişilerdir Atatürk hilafeti yıkmıştır bu yüzden bu kesim Atamıza büyük kurtarıcımıza düşmanlık beslemektedir
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
MechulAsker
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 12:36 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle bu forumda yeniyim ve bu ilk cevap yazım.Bütün kardeşlerimi sevgiyle selamlıyorum.Beni de aranıza kabul edin.Ben bu sorunun cevabını şöyle verebilirim:

Başbuğ Atatürk'ü sevmeyen Milliyetçi olur.Ne milliyetçisi olur;Kürt Milliyetçisi olur,Arap Milliyetçisi olur,Alman milliyetçisi olur vs. vs.
Fakat,Türk Milliyetçisi olması mümkün değil.''ben Atatürk'ü sevmiyorum fakat Türk Milliyetçisiyim'' diyen birisi en tehlikelisidir;çünkü sevmediği gibi bir de aramıza sızmak için ''Türk Milliyetçisiyim'' yalanını söylüyordur.
Ayrıca bu tür kişileri Turan zerre kadar ilgilendirmez.
deli_ruzgar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ATATÜRK Ü SEVMEYEN MİLLİYETÇİ OLUR MU OLMAZ TABİ
atar
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 2:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kardaşlarım Atatürk ü sewmeyen milliyetçi diye bi kavram yoktur olmamalıdırda zaten. bugun bunun konusuluyor olmasi bile buyuk bi ayıp arkadaşlar. ALLAH TÜRK ü VE MİLLİYETÇİLERİ korusun.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM MSNM ICQ
cccERKEZ1453
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 4:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

UNUTULMASIN!!hain bölücü serefsiz timsah avrupa birliginin icinde,raporlarında türkiyenin icindeki milliyetci ve avrupa birligini istemeyen tek siyasi hareket olan biz ülkücü hareketi KEMALİSTler olarak görüyolar.VE oraya her giden bakanı başbakanı SUSTURUN ŞU KEMALİSTLERİ DİYOLAR.AYNEN 1918 DE 1919 DA DEDİKLERİ GİBİ..AMA SUSTURAMIYCAKLAR.BAŞBUG ATATURK TÜRK MİLLETİ NİN GÖRDUGU VE GÖRECEGİ ASİL TÜRK MİLLİYETCİLERİNDEN BİRİDİR.ALLAH TÜRKÜ KORUSUN(amin)
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Per Oca 05, 2006 5:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım sadece Atatürk'ü sevmek değil onun kurallarını da benimsemek milliyetçilikte esastır.Ayrıca bu duygularda samimiyet çok önemlidir.Atatürkçüyüm,Atatürk'ü seviyorum diyen çok ama bakarsanız kimi zor durumda olduğundan kimi insanlara güven kazandırmak istediğinden böyle diyor.

Sahte sevgiler...
Böyleleri olmaz olsun!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız