Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - SATILIK VATAN TÜRKIYE
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 5:21 am    ileti konusu: SATILIK VATAN TÜRKIYE Alıntıyla Cevap Gönder

Bu nasıl başlık, Vatan satılık olur mu demeyin. buyrun görün vatan nasıl satılırmış!!!

Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

“Sümerbank tarihten siliniyor.
Elinde bir şey kalmadığı için
ismini de kaldırıyoruz.”
Kemal Unakıtan

SEKA İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Staratejik yer imiş.Ne stratejisi,
önemli olan müşteri bulmak.
Müşteri gece gelsin,pijamayla
çıkarım karşılarına.Seviyorum bu işleri arkadaş.”
Kemal Unakıtan

ŞEKER FABRİKALARI İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Kar edeni de, zarar edeni de satacağız!”
Kemal Unakıtan

TEKEL İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Babalar gibi satarız!”
Kemal Unakıtan

PETKİM İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Ülkenin işgal altına girdiğini söylüyorlar.Gelsinler işgal etsinler!”
Kemal Unakıtan

TÜPRAŞ İÇİN SÖYLEDİĞİ
“Parayı veren düdüğü çalar.
TÜPRAŞ’ı Ruslara satar mısın,diyorlar.Satarım arkadaş”
Kemal Unakıtan

TELEKOM İÇİN SÖYLEDİĞİ
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,20 bin Dolar veren herkese,TELEKOM’ a ait Bilgileri vereceklerini söyledi.
Burada utanç verici olan, bunu ima etmek için kullandığı cümle:
Binali Yıldırım; “20 bin dolar veren kızımızı görür” diyor.

LİMANLAR İÇİN SÖYLEDİKLERİ
Ne banka bırakacağız, ne fabrika,
Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!”
Kemal Unakıtan

VE SON...
"Ben Ülkeyi Pazarlamakla Mükellefim"
Tayyip Erdoğan

Kaynak; Etikhaber.com
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 8:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Satılık Vatan!

Fransız Le Monde medya gurubundan "Courrier International" adlı haftalık yayın organının, Türkiye ve Kafkasya sorumlusu Nur Dolay, geçtiğimiz günlerde kısa bir araştırma için ülkemizdeydi. 30 yıldır yurtdışında dünyanın farklı coğrafyalarında aktif gazetecilik yapan Dolay’ın İzmir'den başlayarak Akdeniz sahillerine uzayan gezisi yazarın kendi ifadesiyle "ürkütücü" olmuş.
Kalkan adlı şirin Güney kasabamız başta olmak üzere, Kaş, Fethiye, Didim, Alanya gibi sahil kasabalarında yazar umutsuzlukla Türkiye sanarak geldiği ülkeyi aramış.
"Özelikle Kalkan, artık Büyük Britanya imparatorluğunun bir parçası" diyor meslektaşımız. "Bütün tabelalar İngilizce. Lokantaların menüleri bile sadece İngilizce yazılmış. Türkçe yazılmış bir menü veremiyorlar ve bunun gerekçesi olarak da küstah ve küçümser bir şekilde Türk müşterileri olmadığını, müşterilerin tamamının İngiliz olduğunu belirtiyorlar. 'Beğenmezsen yeme' dercesine."
Beş yabancı dil bilen gazeteci dostum, sadece deniz kıyısında balık yeme düşüncesine veda etmez, işi inada bindirip Türkçe yazılı bir menü bulamazsa, o gece yemek yemeden yatmaya karar verir. Ve sonunda minibüs garajının tozları önündeki bir "bolkepçenin" kuru fasulyesine talim eder. Hiç olmazsa yazılı bir menüsü yoktur bu lokantanın.
Yurdumuzun batı sahillerinde başlayan bu garip fırtına, tüm sahil kasabalarımızı etkisi altında bırakırken, biz "Türkiyeli" yurttaşlar için hepimizi "karaya oturtacak" bir kasırgaya, tayfuna dönüşmek üzere. Giderek Anadolu bozkırına kapanıyoruz ve neredeyse bu sahil kasabalarımıza girişte pasaport sorulup, vize istenecek duruma gelmişiz. Avrupalılar topla tüfekle fethedemedikleri yerleri bugün rahatça parayla satın almışlar (henüz alamadıkları yerler için de yeni yasanın çıkmasını bekliyorlar). Sahil Koruma gemilerimiz denizde kaçak Pakistanlı, Iraklı avlarken, sahillerimizi ellerine geçirmiş "kaçak" İngilizler'e de belki denizden bir selam çakıyorlardır: "aman siz rahat rahat güneşlenmenize bakın, İngiltere'deki topraklarınıza ben göz kulak oluyorum, bu çulsuzları oralara salmam". Giderek sahil korumanın kendisi de kendi sahiline ayak basamaz hale gelip açıkta kalır belki, çünkü özel mülkiyet, hele ki AB vatandaşının mülkiyeti olursa, kutsaldır, degil mi? Siz istediğiniz kadar "vatan toprağı kutsaldır" diye bağırın.
İngiliz "kaçaklar"ın oturma ve çalışma izinleri mi? Ne gerek var, her 3 ayda bir çıkış yapıp Kaş'tan 15 dakika ötedeki Meis adasına gitmek ve 2 saat sonra Türkiye'ye dönmek yetiyor, yeni girmiş gibi bir 3 ay daha oturma iznine kavuşuyorlar.
Bu yörelerde satın aldıkları mülkler ise yalnızca yaşam ve tatil amacıyla değil, ticari amaçla da kullanılıyor. Site ya da mahalle özellikli yerleşimlerde, yabancı mülk sahiplerinin kendi aralarından seçtikleri bir yönetici, aylık olarak belli bir miktar (ev başına 100 sterlin) karşılığında mülk sahiplerine sürekli bir gelir sağlamakta rol oynuyor. "Gizli turizm" ve "kaçak çalışma" olarak adlandırılabilecek bu sistemle, ülkemize bir kuruş bile döviz girmeden, gerek internetteki web siteleri gerekse de Londra merkezli küçük acentalarla sözkonusu mülkler günlük, haftalık, aylık olarak yine yabancı turistlere konaklama amacıyla "yurtdışında pazarlanıp", parası da orada tahsil ediliyor. Bu kaçak işin ne bir kazanç vergisi, ne işletme vergisi ne KDV'si var. Mülk sahibi böylece satın aldığı mülkü 2-3 yıl gibi çok kısa bir sürede amorti etmiş oluyor. Hele hele bir de bu mülk için kendi ülkesindeki bankalardan kredi de almışsa, "gizli turizm" yöntemiyle çayın taşıyla çayın kuşunu vurarak kısa sürede sıfırdan büyük servetlere ulaşabiliyor.
Bizler ise, konaklama tesislerimizde "herşey dahil" diye tutturmuş ve gelen turistten her yıl geçen yıla göre daha da az kazanırken, "Türklere kapalı" sahil kentlerimizde değil konaklamak, yemek yemek bile bundan sonra olanaksız hale gelecek.
Arsa ve arazilerin tükendiği, emlak fiyatlarının ancak yabancılar tarafından karşılanabilecek düzeyde yükseldiği bu tatil yörelerimizde, iki üç yıl sonra değil "satılık" bir mülk bulmak, güneşlenmek için sahile inebilmek bile biz Türkiyeli yurttaşlar için kolay olmayacak.
"Satılık vatan" tabelası henüz konmamış da olsa hızla satılan ve yabancı ellere ürkütücü ve "gizli" bir gelişmeyle geçen sahil kentlerimiz, şimdiden "başkalarının vatanı" olmuş bile!
Tesellim, Kalkan’a, Alanya’ya girerken henüz bizden "vize" istenmemesi.
Sevgili Nur Dolay; Türkçe menüyü Kalkan'daki lokantalarda bulamadınız ama, "Türkçe menü" bulamayacağınız yerler, gelecek yıl için daha da artacak görünüyor.

BÜLENT TURAN/Haber ekspres
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Asena-Aydan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 22

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 8:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ŞAŞIRMIYORUM BÜTÜN BUNLARA. KENDİNİ SATAN ANASINI DA SATAR VATANINI DA.ÇOKTAN SATILMIŞ OLANDA BÖYLE ÖZ YURDUNDA SATACAK YER ARAR....
Goykultu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 8:32 am    ileti konusu: bu da loqosu Alıntıyla Cevap Gönder

bu da satiliq olan vatanin loqosu
erdoganin başı AB-nin yildizlariyla birlikde dönüyor...dönüyor...

ve

bilmem ne kadar dogru yapdim
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 9:58 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

türkiye 3 yıldır satıla satıla bitmedi hala.tayyip ve ekibi göreve geldikleri günden itibaren büyük bir hızla türkiyenin bütün kaynaklarını satışa çıkardı.parayı veren herkese satarız dediler.türkiyenin en büyü gelirkaynakları olan büyük şirketleri 2 yıllık karına sattılar,günü kurtarmaya çalıştılar,5 10 yıllık plan yapmadılar.yabancılara vatan topraklarınısatışa çıkardılar.güneydoğuyu israil silip süpürdü.israile bütün sulak alanlarımızı verdik.almanya büyük bir hızla alanyaya yerleşti.türkiye 100 yıl önceki duruma döndü.türkiye tekrar şahlanışa geçecektir,bundan kimsenin kuşkusu yok.bu vatanı satanları .türk milleti affetmeyecek,türkiyeyi satışa çıkartanları bizde satışa çıkaracağız.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 12:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gardasim Hasan1299,

Türkiye yi satisa cikaranlari bizde satisa cikaracagiz demissin de, cigeri bes para etmez bunlarin. Bir gelir getirmezki bunlar...Bence rte ve ekibini sattiklari yerler icin ingilizlere esantiyon olarak verelim.

Vatanda yasamasinlarda nerede yasarlarsa yasasinlar!...
Bozkurt-Yakup
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 12:46 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vatani satan anasini,babasini,sevdiklerini dünden satar.Türkiye satlik degil!!!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
MeRsİnLi
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 186

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 5:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

akp nin sattığı yerleri inşallah MHP başa gelince o yerleri tekrar alacaktır.

o yüzden bırakın sevinsinler şimdilik.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Oguzhan07
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 5:34 pm    ileti konusu: SELAM Alıntıyla Cevap Gönder

AGBEYLER BEN 16 YASINDAYIM ALMANYADAN KATILIYORUM SIZLERE.
BENIM KANIM KAYNIYOR GÖZÜM ATESE DÖNÜYOR YÜREGIM SIZLIYOR BU TABLOYU GÖRÜNCE BIZIM MILLIYETCIMIZ NERDE MÜSLÜMANIZ ELHAMDULILILALLAH BIZ NIYE BIRBIRIMIZE DESTEK OLMUYORUZ ANLAMIYORUM KÜRTÜ LAZI CERKESI BIR AGCIN DALLARI BU AGCIN ADI TÜRK´TÜR DAHA COKDUR KOLLARI....BU SÖZLERI SEVGILI OZANIMIZ OZAN ARIFDEN ALDIM. BIZ BU SÖZLERLEN YOLLA CIKMAMIZ LAZIM EGER BU PISLIGI TEMIZLEMEK ISTIYORSAK!!! BENIM ICIM YANIOR ATALARIMIZIN KEMIKLERI SIZLIYOR BIZ BIZ HIC BIRSEY YAPMIYOZ OLUR MU BÖYLE SEY.....ARTIK ZAMANI GELDI MEYDANA CIKMAMIZ LAZIM ALLAHIN IZNIYLE DEVLET BAHCELI HIC BIRSEY YAPAMIYOR.... NIYE SUSUYOR NIYE KONUSMUYOR AH!!! BASBUGUM AH!!! SEN NEYMISZIN BE SENIN GIBISI ARTIK ZORDUR BULMAK BIZI BIZI KIM KUTARSACAK , AYAGA KALDIRACAK , YARAMIZI SARACAK??? KIM YAPACAK BUNLAR?? ARKADASLAR SIZI SEVIYORUM LÜTFEN VATANIMI BAYRAGIMI MILLETIMI KORUYON ALLAH´Ü TEALA SIZINLE OLSUN INSALLAH!! SAYGILARIMLA OGUZHAN
ergenekon__29
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 6:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

VATANI parayla almadık kanla aldık canla ALADIK BAŞLA ALDIK abilerim ve kardeşlerim biz yattık hep çalışmadık her şeyi kaptırdık başta teknik şimdi tabi ah vaah gider

rahmetli MEHMET AKİF ERSOY'A ALMANYADAN DÖNÜŞÜNDE SORMUŞLAR nasıl diye???
- rezalet DEMİŞ ÇOK LAÇKA Bİ DİNLERİ VAR SAÇMA VE KİMSE DİNDAR DEİL REZİLLİK DEMİŞ YANİ ONLARIN DİNİ BİZİM İŞİMİZ GİBİ
-- AMA ÇALIŞMALARI har kulade MÜKEMMEL ÇALIŞIYOLAR HİÇ KİMSE BOŞ DURMUYO HERKES ÇALIŞIYO YANİ ONLARIN İŞİ BİZİM DİNİMİZE BAĞLILIĞIMIZ GİBİ

yani anlayacağınız yatarak olmaz dinimiz her zman ilk önde ama çalışmadan olmaz herkes ne kadar adam okutup adam edebiliyosa yapsın herşeyinden vazgeçsin gerekirse

BİZİM VATANIMIZ SATILIK DEİL
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 7:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iki senedir en çok yaptığımız imza kampanyaları hep bu şerefsizin ya vatan topraklarını yahudilere peşkeş çekip doğuyu gözden çıkarması yüzünden yada fabrikalarımızı vb....yani vatan satmaya kalkışmalarını önlemek amaçlıydı yani köpek kafaya takmış bir kere satıcak!!!!!! ŞEREFSİZ İNSAN VATANINIDA SATAR................................
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 7:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAZIKLAR OLSUN...

Şehitlerimizin Kemikleri Sızlıyor...

Bazı kardeşlerimde hala DİN kardeşiyiz falan diyor...

Ben bunların DİN kardeşliğinide kabul etmiyorum...

Artık bu ülkede din kardeşliği falan kalmamıştır...

Devir mangırları cebe indirme devri....

Kardeşlik , mangır kardeşliğidir...

Bunlar üç beş kuruş için din kardeşlerini satmışlardır...

Ben CUMA'ya gitmemeye başladım....

Bu ikiyüzlü heriflerin suratlarını görünce kan beynime çıkıyor...

Zaten yüce DİNİMİZİ kaç parçaya böldüler..

Yok şucular yok bucular....

Artık bunlardan midem bulanmaya başladı....

Saygılarımla.
dagkomandosu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 8

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 10:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sehit kanlariyla sulanmis her karis topragimiz, bu vatan icin ölmeye hazir herzaman birileri var,bir deyil,bin tane canim feda olsun al bayragima
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Cmt Mar 25, 2006 11:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dikkat ettim haritalarda bir eksik var hem de çok büyük bir eksik.Diyarbakır merkezli bir kürdistan.Ülkemizde bazı insanaların haberi yok ama doğu anadoluyu da kürdistana sattılar(!)
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız